Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:30
Glejbjerg SF
FC Sydvest
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 665
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Glejbjerg SF
Team Vab (2)
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Glejbjerg SF (2)
Oversidder
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Glejbjerg SF
Bramming B (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vejrup IF (2)
Brørup GF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Bramming B (1)
Brørup GF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Gredstedbro B
Vejrup IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Brørup GF (2)
Vejrup IF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Glejbjerg SF
Bramming B (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Bramming B (2)
Gredstedbro B
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Brørup GF (1)
Vejrup IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Glejbjerg SF
Brørup GF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Vejrup IF (2)
Bramming B (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Bramming B (1)
Vejrup IF (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Gredstedbro B
Brørup GF (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - 26. maj Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Glejbjerg SF
Grindsted GIF
U11 Drenge (2013) 5:5 - Forår 2024 Pulje 201
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Glejbjerg SF (1)
Oversidder
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 183
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Glejbjerg SF
Brørup GF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 665
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
GSF/HFB
Oversidder
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Glejbjerg SF
Oversidder
U15 Piger C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 397
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Glejbjerg SF
Bramming B
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 526
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Team BFO U10
Vejrup IF
Intro til 8:8 U10 Drenge C (11. juni) Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. jun
17:30
Glejbjerg SF
Næsbjerg RUI
Intro til 8:8 U10 Drenge C (11. juni) Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Glejbjerg SF
Skodborg IF
U11 Drenge (2013) 5:5 - Forår 2024 Pulje 201
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:10
Team BFO U10
Glejbjerg SF
Intro til 8:8 U10 Drenge C (11. juni) Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:10
Vejrup IF
Næsbjerg RUI
Intro til 8:8 U10 Drenge C (11. juni) Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Vejen SF (1)
Glejbjerg SF
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Vejen SF (2)
Esbjerg fB (3)
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Glejbjerg SF
Vejen SF (2)
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Esbjerg fB (3)
Vejen SF (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Glejbjerg SF (2)
Føvling/Stenderup UI
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:45
Glejbjerg SF
Toftlund IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 665
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:00
Glejbjerg SF
Outrup B
U11 Drenge (2013) 5:5 - Forår 2024 Pulje 201
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:00
Glejbjerg SF (1)
Krogager B
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 183
|